Pridėti į norų sąrašą

Namukas – žvakidė, keramikinis glazūruotas, pajūrio namelis, pilkai dryžuotas, 10cm. Jūrinė tematika

35.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Namukas – žvakidė, keramikinis glazūruotas, pajūrio, paplūdimio namelis, kreminės spalvos, rusvas, pilkai dryžuotas, 10 cm. Jūros tematika.

Žvakidė skirta nedidelėms arbatinėms žvakelėms. Kreminės spalvos, rusvas su pilkais langeliais ir durimis, pilku stogeliu, su gelbėjimo ratu ant durų.

Žvakidės matmenys: aukštis 10 cm, plotis 7,5 cm, ilgis 8 cm. Keramika, spalvota glazūra.

Dekoratyvus, puikus interjero dekoravimo akcentas, primenantis atostogas, vasarą ir romantišką laiką, praleistą prie jūros.

 

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…