Pridėti į norų sąrašą

Namų kvepalai (kvėpiklis) stikliniame retro indelyje su pagaliukais, 100ml. Cinamonas, Vanilė ir prieskoniai (Le Père Pelletier)

29.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Namų kvepalai (kvėpiklis, difuzorius) dailiame stikliniame retro indelyje – „rašalinėje“ su pagaliukais, 100 ml. Cinamonas, Vanilė ir kt. prieskoniai (Le Père Pelletier, Prancūzija). 

Dar vienas nuostabus „Le Père Pelletier“ namų kvapų kolekcijos produktas, kuriam nėra abejingų.  Įvairūs visų mėgstami aromatai :

  • Cinamono (Canelle, Cinnamon);
  • Vanilės (Vanille des Iles, Island Vanilla);
  • Apelsinų – Cinamono (Orange et Canelle, Orange & Cinnamon);
  • Prieskonių Žemės (Terre d’Epices, Spices).

Pasirinkite sau patinkantį. Nuostabieji įvairiausių prieskonių ir aromatų namų kvapai – kaip niekad aktualūs žiemą… Nes tai – puiki nuotaika ir pasaka dvelkiantys namai… 🌰☕️🍩🍪… Kaip miela, kad gali tai padovanoti 🎁. Ypatingai jaukūs ir gundantys cinamono, prieskonių aromatai, kuriuos norisi jausti ilgais vakarais, jaukiai susisukus į šiltą pledą…

Į kvapų difuzoriaus komplektą įeina 100 ml kvėpiklio, stiklinis vintažinis  indelis ir pagaliukai. Pasibaigus kvapui, buteliuką vėl galėsite pripildyti ir naudoti toliau. Turime kvapo papildymų, galima įsigyti atskirai. Aromatinio mišinio užtenka maždaug  3 mėnesiams, priklauso nuo to, kiek lazdelių naudosite, nuo patalpos dydžio. Jeigu pageidaujate, kad aromatas sklistų ne taip intensyviai, merkite į buteliuką mažiau lazdelių.
Mūsų kvapų kolekcija pagaminta Prancūzijoje, mažoje šeimos manufaktūroje „Le Père Pelletier“, Marville en Lorraine regione. Ir, nors dabar šie produktai parduodami jau visame pasaulyje, įmonė išlieka nedidelė, orientuota į žmogaus poreikius, viskas 100% atliekama rankomis, visapusiškai prisidedama prie vietinių augintojų rėmimo, palaikymo ir paties regiono vystymo. Gamyboje išskirtinai naudojami iš vietinių augalų išgaunami vietinių gamintojų tiekiami aliejai ir kiti produktai.
Produktai ekologiškai švarūs, 95% natūralūs, be parabenų.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…