Pridėti į norų sąrašą

Purškiamas namų kvėpiklis (Brume parfumée), 125 ml. Įvairūs prieskoniai, Gėlės ir Sandalmedis su citrusais (Le Père Pelletier)

21.00

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Išvalyti

Aprašymas

Purškiamas namų kvėpiklis („Parfumuotas rūkas“, Brume parfumée) dailiame stilingame aliuminio buteliuke, 125 ml.

Pipirų (Poivre Passion),Sandalmedžio ir citrusų (Santal et Agrumes), Pievų gėlių (Fleurs des Champs), Prieskonių ir citrusų (Epices et agrumes), Prieskonių duona (Pain d’épices)) kvapai.

Mūsų kvapų kolekcija pagaminta Prancūzijoje, mažoje šeimos manufaktūroje “ Le Père Pelletier“, Marville en Lorraine regione. Ir, nors dabar šie produktai parduodami jau visame pasaulyje, įmonė išlieka nedidelė, orientuota į žmogaus poreikius, viskas 100% atliekama rankomis, visapusiškai prisidedama prie vietinių augintojų rėmimo, palaikymo ir paties regiono vystymo. Gamyboje išskirtinai naudojami iš vietinių augalų išgaunami vietinių gamintojų tiekiami aliejai ir kiti produktai.
Produktai ekologiškai švarūs, 95% natūralūs, be parabenų.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…