Pridėti į norų sąrašą

Aromatinė žvakė aliuminio indelyje „Karštas šokoladas“ (Chocolat chaud), 240g

15.00

Kiti turimi kvapai: vanilinių biskvitų, cinamono, eglių miško, kavos pupelių, keptų kaštonų, apelsinų-cinamono ir prieskonių duonos.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Žvakė aliuminio indelyje „Karštas šokoladas“ (Chocolat chaud), 240 g.

Dar vienas ypatingas produktas iš kerinčios Le Père Pelletier  žiemos kvapų kolekcijos. Dailus aliuminio  indelis su dangteliu. Žvakė dega ypač ilgai – 50 val.

Ypatingai jaukus ir gundantis karšto šokolado aromatas, kurį norisi jausti ilgais vakarais, jaukiai susisukus į šiltą pledą… Pagaminta mažoje šeimos manufaktūroje, pagal autentiškas receptūras ir pasitelkiant iš vietinių augalų išgautus eterinius aliejus. Aukščiausios kokybės produktas. Gamintojas LPP (Le Père Pelletier, Prancūzija, Marville en Lorraine regionas).

Kiti turimi „Douceur d’Hiver“ kvapai: vanilinių biskvitų, cinamono, eglių miško, kavos pupelių, keptų kaštonų, apelsinų-cinamono ir prieskonių duonos.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…