Pridėti į norų sąrašą

Emaliuotas metalinis puodelis su rankenėle, geltonos spalvos, emalė, retro stiliaus virtuvės aksesuaras

13.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Aprašymas

Emaliuotas metalinis puodelis su rankenėle geltonos spalvos. Nostalgiškas retro stiliaus virtuvės aksesuaras. Romantiškas ir šiltas.

Puodelio dydis: plotis 9,5 cm, aukštis 8 cm, ilgis 11,5 cm. Su juodu kanteliu. Tūris 400 ml. Geltonas. Puodelio vidus – balsvas, kreminės spalvos.

Pritaikyta sąlyčiui su maistui.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…