Pridėti į norų sąrašą

Geltoni skinti Itoh bijūnai (Paeonia, Itoh Peonies) – purūs neapsakomo grožio dideli žiedai

7.00

Labai sezoninė gėlė, ją turime trumpą laiko tarpą

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: BIJBar0118 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Geltoni skinti Itoh bijūnai (Paeonia, Itoh Peonies) – purūs neapsakomo grožio dideli žiedai. Žiedo dydis apie 20 cm skersmens.

Itoh bijūnai (Itoh Peonies) – ypatingi. Iki japono selekcininko Toichi Itoh žoliniai ir mediniai bijūnai buvo laikomi pernelyg nutolę ir skirtingi, kad galima būtų juos kryžminti tarpusavyje. Tačiau šis atkaklus mokslininkas, po tūkstančių nesėkmingų bandymų, 1948 m. sukūrė 7 bijūnų hibridus. Tai buvo patys pirmieji Itoh bijūnai. Liūdna, bet T.Itoh paliko šį pasaulį iškart po savo selekcinio stebuklo, taip ir nesulaukęs jų pražystant 🌿🌿🌿. Tačiau ši istorija tęsėsi ir dabar mes savo mažam krašte galime jais mėgautis 🧡. Ir skintais žiedais, ir įspūdingo grožio krūmais. Itoh bijūnai paveldėjo visas geriausias medinių ir žolinių bijūnų savybes. Yra labai atsparūs, stebuklingo grožio, ilgamečiai. Ne veltui juos vadina 8-uoju pasaulio stebuklu ! Šioje vietoje kaip ir netinka kalbėti apie pinigus, bet neištversim nepaminėję, jog pirmieji retieji sodinukai buvo pardavinėjami po $1000 😉🙈.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…