Pridėti į norų sąrašą

Heleboras, eleboras, čėras (Helleborus) ypatingas, violetinis pilnaviduris, skinta gėlė

5.00

Skinta gėlė, parduodama šakelėmis. Ant šakelių – po kelis žiedus ir pumpurus, dažnai šakelės būna šakotos.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLHel0406 Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Skintas Heleboras, eleboras, čėras (Helleborus) – rožinis, pilnaviduris. Skinta gėlė, parduodama šakelėmis. Ant šakelių – po kelis žiedus ir pumpurus, dažnai šakelės būna šakotos.

Žiedai violetiniai, rožiniai su bordo atspalviu, ypatingi pilnaviduriai. Žiedai būna įvairių bordinių atspalvių, vyno spalvos, tamsiai rožiniai, vyšniniai, avietiniai.

Priežiūros ypatumas – labai mėgsta gaivią, vėsią patalpą ir daug vandens – „iki kaklo“…

Nuostabaus grožio žiemą ir pavasarį žydintis augalas. Parduodame skintas šakeles, tačiau turime ir augančių vazonėliuose augalų – įvairaus dydžio.

Žiedai įvairių bordinių atspalvių, vyno spalvos, vyšniniai, avietiniai, nepilnaviduriai.

Kotelių ilgis apie 30-50 cm.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…