Pridėti į norų sąrašą

Miniatiūrų rinkinys Kalėdų Senelio nykštukų- elfų durelės, kopėtėlės ir kiti elfų daiktai, 7 dalys

19.00

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar gėlių?

Produkto kodas: e2823019 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Miniatiūrinės Kalėdų Senelio pagalbininkų nykštukų – elfų durelės, kopėtėlės, batukai ir kiti elfų daiktai.
Skandinavijoje yra tradicija, kad Kalėdų metu į jūsų namus įsikelia elfas. Elfai yra maži, todėl šios mažos durys puikiai tinka įėjimui į jūsų jaukius namus ir jaukiai Kalėdų pasakai sukurti.
Mažiems vaikams bus labai smagu, belaukiant gražiausios metų šventės – Kalėdų – įrengti namuose mažiesiems Kalėdų Senelio padėjėjams jaukų mini kampelį, kad elfų paslaptingoji viešnagė pas jus būtų nepamirštama. Juk stebuklai egzistuoja, kai jais tiki!
Dureles galima tvirtinti namie prie sienos arba sode prie medžio. Įėjimą dekoruokite kaip sugalvosite, kuo gražiau – šakelėmis, kankorėžiais, lemputėmis.
Elfų durų rinkinys iš septynių aksesuarų:  elfų durelės 19 cm, kopėtėlės, bateliai, žibintas, dubenėlis su maistu, kepurė ir eglutė. Durelių matmenys: plotis 13,5 cm, storis  1 cm, aukštis 19 cm. Pagaminta iš plastiko. 
Kaip atlikti: klijuoti ant švaraus, lygaus paviršiaus. Prieš tepdami klijus pašildykite rankomis. Atkreipkite dėmesį, kad klijai tinka ne  visiems paviršiams.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…