Pridėti į norų sąrašą

Butonjerė su persikine rože (mini puokštelė įsegama į švarko atlapą), jaunajam ar pabroliui

10.00

Produkto kodas: BUT04011 Kategorija: Žyma:

Aprašymas

Butonjerė jaunajam ar pabroliui, šventės svečiams ir dalyviams. iš persikinės bijūninės rožės, su žilės lapeliu ir perrišta atlasine juostele.

Butonjerė – tai mini puokštelė, skirta įsisegti į švarko atlapą. Galima įsegti ir merginoms į suknelę. Turi segtuką patogiam naudojimui. Puikiai tinka ne tik vestuvėms, bet ir kitoms šventėms, renginiams.

Gėlės yra apsaugotos ir paruoštos naudojimui visą dieną. Saulėje ir karštą dieną išsilaiko trumpiau.  Esant galimybei, laikyti vėsiai ir įsisegti tuomet, kada reikia.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…