Pridėti į norų sąrašą

Magiškos, švelnios aguonos (Rytinė aguona, Papaver orientale), spalvų įvairovė. Skinti žiedai.

2.50

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLPap0102 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Magiškos, švelnios aguonos (Rytinė aguona, Papaver orientale), spalvų įvairovė. Skinti žiedai.

Kotelių ilgis įvairus, nuo 25 iki 60 cm. Viename ryšulėlyje – įvairios spalvos: geltona, kreminė, raudona, oranžinė… Taip pat vasarą turime išskirtinių tamsių, beveik juodų, bordinių, tamsiai violetinių spalvų aguonų.

Žiedų dydis įspūdingas, 10-15 cm. Kai kurių veislių jie ypač pilnaviduriai ir purūs.  Koteliai labai plastiški, įvairiai išsilankstę, todėl iš aguonų gaunasi labai meniškos ir natūralistinės puokštės.

Niekada nežinai, kokios spalvos išlįs žiedlapiai, kai susprogs didelis pūkuotas pumpuras :). Labai įdomu stebėti, kaip žiedas tarsi drugelis išlenda iš savo pūkuoto „kokono“. Iš pradžių toks pats suglamžytas, sulankstytas – ir štai jau matai stebuklingą  jo grožį ! Burtai ir tame, kad nužydėjus žiedui lieka didelė, graži aguonų dėžutė, kuri ilgai laikosi vazoje, o vėliau galėsite ją sudžiovinti ir džiaugtis visus metus.

Aguonos labai sezoninė gėlė, turime jų trumpą laiką, būtinai teiraukitės prieš užsakydami.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…