Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Gėlių, puokščių ir augalų pristatymas į namus

1. Gėlių, puokščių ir augalų užsakymai priimami 24 valandas per parą, užpildžius užsakymo formą internete. Telefonu – kasdien darbo dienomis nuo 8.00 iki 19 val . Savaitgaliais – 8-20 val. skambinant parduotuvių telefonais.
2. Apmokėti užsakymai pristatomi tik darbo dienomis, nuo 8 iki 20 val. Vilniaus miesto centre atskiru susitarimu už papildomą mokestį ir esant galimybei gėles pasistengsime pristatyti ir išeiginių bei švenčių dienomis. Stengiamės Motinos dieną ir Valentino dieną įvykdyti visus jūsų užsakymus ir pristatyti net savaitgaliais. Pagal Pirkėjo pageidavimą, Vilniaus mieste, gėles ir augalus darbo dienomis pristatysime jau po kelių valandų, jeigu yra tokia galimybė ir jeigu prekė yra sandėlyje. Užsakymai pristatyti gėles, puokštes ir augalus tą pačią dieną priimami iki 12 val. darbo dienomis.
3. Augalų pristatymo kaina visoje Lietuvoje darbo dienomis yra 10 eur, išskyrus Neringą. Pristatymo paslauga tam tikrą dieną ir tam tikrą nurodytą valandą apmokestinama dvigubu tarifu (atskiru susitarimu). Visada galima rinktis nemokamą prekių atsiėmimą mūsų parduotuvėse Vilniuje (dirbame kasdien).

4. Atkreipkite dėmesį, kad skintos gėlės ir puokštės pristatomos tik Vilniuje. Visa kita – visoje Lietuvoje. Kurjeriai Lietuvos teritorijoje nedirba šventinėmis dienomis ir savaitgaliais. Todėl penktadienį ir šventinių dienų išvakarėse gyvų augalų nesiunčiame, tik kitą dieną po švenčių arba pirmadienį.

5. Užsakydami galite nurodyti pageidaujamą pristatymo dieną (darbo dieną). Stengsimės atsižvelgti į šį jūsų pageidavimą ir laiku perduoti prekes kurjerių tarnybai, kad adresatas gautų užsakymą nurodytą dieną. Jeigu nepasirinksite jokios datos, pasistengsime prekę išsiųsti pagal galimybes kuo greičiau, t.y. per 2-7 darbo dienas. Jeigu jums labai svarbu užsakymą gauti iki tam tikros dienos, prašome užsakyti iš anksto, atsižvelgiant į pristatymui reikalingą laiką. Vilniuje gėles ir augalus pristatome tiksliai nurodytą darbo dieną. Pristatant augalus į kitus miestus, negalime garantuoti tikslios pristatymo dienos, ypač jeigu pasirinkta diena – šventinė arba savaitgalis. Kituose miestuose kurjeriai nedirba šventinėmis ir išeiginėmis dienomis.

6. Esant nepalankioms oro sąlygoms, kai vasarą labai karšta ir žiemą žemos minusinės temperatūros, pasiliekame sau teisę koreguoti augalų pristatymo datą į kitus Lietuvos miestus iki tol, kada temperatūra bus palanki augalų siuntimui.

7. Augalus į visus miestus, išskyrus Vilnių, išsiunčiame pirmadieniais-ketvirtadieniais. Penktadienį išsiųsti negalime, nes savaitgaliais kurjerių tarnybos nedirba ir penktadienį priimtas siuntinys liks Vilniuje siuntų centre. Taigi, jūsų užsakytas augalas prabus supakuotas dėžėje visą savaitgalį ir tik pirmadienį galimai pasieks jus. Jam tikrai nepatiks tos 2 papildomos dienos tamsoje ir be oro.

8. Pirkėjas, užsakydamas gyvus augalus ir gėles privalo juos atsiimti iš parduotuvės kuo ankščiau, kadangi gyvų augalų ir gėlių kokybė bei būklė gali nukentėti dėl pernelyg ilgo laikymo.  Kurjeriui pristačius augalus, gėles ir puokštes ir informavus telefonu (ar kitais būdais) apie tai Pirkėją, Pirkėjas privalo priimti užsakymą nedelsiant arba kuo greičiau tą pačią dieną. Jeigu Pirkėjo prašymu kurjeris sutinka užsakytus augalus ar gėles pristatyti kitą dieną ar kitaip nukelia užsakymo atsiėmimą, tuomet Pirkėjas negali garantuoti augalo ar gėlių kokybės. Ilgas buvimas pakuotėje gali pakenkti augalams ir gėlėms.

9. Jeigu Jums nepavyko rasti tinkamų gėlių, puokštės, augalo ar dovanos – susisiekite su mumis telefonu +370 61499719 arba elektroniniu paštu : eshop@sododizainas.lt , sododizainas.lt@gmail.com – mes su malonumu pasistengsime Jums padėti.

10. Augalų ir gėlių į siuntų terminalus nepristatome, nes negalime užtikrinti kokybės !

Prekių pristatymas

1. Prekių užsakymai priimami 24 val. per parą, užpildžius užsakymų formą internete.
2. Prekes pristatysime darbo dienomis Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (į Neringą yra papildomų sąlygų). Pildydami užsakymo informaciją, galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo variantų:
2.1. Pristatymas per kurjerius
Pasirinkus šį būdą prekes Jums pristatys kurjerių kompanija. Prekės pristatomos per 2 – 7 darbo dienas po to, kai mes gausime apmokėjimą. Kurjeris prieš atvykdamas su jumis ar jūsų nurodytu adresatu susisieks telefonu.
2.2. Pristatymas į „LP Express“ siuntų terminalus ( https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html)
Augalų ir gėlių į terminalus nepristatome, nes negalime užtikrinti kokybės !
Pasirinkus šį pristatymo būdą, prekės jums bus pristatytos į jūsų nurodytą siuntų terminalą, kurį pasirinksite iš sąrašo. Prekės pristatomos per 2 – 7 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Esant dideliam terminalų apkrovimui galimi tiekimo sutrikimai. Mūsų įmonė už tai neprisiima atsakomybės. Mes įsipareigojame išsiųsti siuntą laiku ir kiek įmanoma greičiau. Esant nepalankioms oro sąlygoms, kai vasarą labai karšta ir žiemą žemos minusinės temperatūros, pasiliekame sau teisę koreguoti temperatūrai jautrių prekių (pvz. šokolado gaminių) pristatymo datą į kitus Lietuvos miestus iki tol, kada temperatūra bus palanki.
Prekes iš siuntų terminalo galite atsiimti jo darbo valandomis.
3. Prekių pristatymo kaina 7 €, išskyrus Neringą. Pristatymo paslauga tam tikrą dieną ir tam tikrą nurodytą valandą apmokestinama dvigubu tarifu (atskiru susitarimu).
4. Perkant prekių virš 75 eur, prekių pristatymas nemokamas. Tai negalioja gėlėms, puokštėms ir augalams. Pristatymo paslauga tam tikrą dieną ir tam tikrą nurodytą valandą apmokestinama dvigubu tarifu (atskiru susitarimu). Visada galima rinktis nemokamą prekių atsiėmimą mūsų parduotuvėse Vilniuje (dirbame kasdien).

Informacija kaip atsiimti siuntą https://www.lpexpress.lt/lt/Naudojimosi-instrukcijos.html#ATSIEMIMAS

Nemokamas prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėse Vilniuje:

Senamiestyje, Rūdninkų g.11/ Ligoninės g. 11 , VILNIUS 8(5) 2615161, 8 614 99 759
I – V 8.30 – 19.00 VI 8.30 – 19.00 VII – nedirbame

PC BIG Vilnius, Ukmergės g. 369, VILNIUS 8 (614) 99769
I – VI 8.30 – 21.00 VII 8.30 – 20.00

Mindaugo Maxima, Mindaugo g. 11, VILNIUS 8 (614) 99749
I – VI 8.30 – 21.00 VII 8.30 – 20.00

PC CUP, Upės g. 9 , VILNIUS 8(614) 99739
I – VII 8.30 – 22.00

Nemokamas pristatymas:

Užsakymai, kurių vertė 75 € ir daugiau, pristatomi nemokamai. Tai netaikoma  užsakant gėles, puokštes ir augalus, jų pristatymas kainuoja 10 eur.

Prekių priėmimas ir siuntos būklė

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitokiais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite ar prekė ir/ar jos pakuotė nėra pažeista bei pasirašykite važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui ar parduotuvės atstovui surašykite pastabas – laisvos formos aktą apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.

Pirkėjas, užsakydamas gyvus augalus ir gėles, privalo juos atsiimti iš parduotuvės kuo ankščiau, kadangi gyvų augalų ir gėlių kokybė bei būklė gali nukentėti dėl pernelyg ilgo laikymo. Kurjeriui pristačius augalus, gėles ir puokštes ir informavus telefonu (ar kitais būdais) apie tai Pirkėją, Pirkėjas privalo priimti užsakymą nedelsiant arba kuo greičiau tą pačią dieną. Jeigu Pirkėjo prašymu kurjeris sutinka užsakytus augalus ar gėles pristatyti kitą dieną ar kitaip savo iniciatyva nukelia užsakymo atsiėmimą, tuomet Pirkėjas negali garantuoti augalų ar gėlių kokybės. Ilgas buvimas pakuotėje gali pakenkti augalams ir gėlėms. Tuo atveju, kai Pirkėjas gėlių ir augalų priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitokiais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui dėl prekių pristatymo laiko ir prekių būklės.

 

0.000 prekių