Pridėti į norų sąrašą

Sciadopitys verticillata (Japoninė skėtinė pušis, Umbrella Pine)- unikalus retas spygliuotis, gyva iškasena

Nuo: 49.00

Dekoratyviniai vazonai į kainą neįeina, jie parduodami atskirai, žr. Vazonai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALSci1149 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Sciadopitys verticillata (Japoninė skėtinė pušis, Koyamaki Japanese Umbrella Pine) – unikalus, ypač retas spygliuotis augalas, gyva iškasena, fosilija. Lietuviškai dar kitaip vadinama Menturiniu Skėtkėniu.

Unikalus, endeminis Japonijos spygliuotis medis, vienintelis savo šeimos ir genties atstovas. Tai vienas seniausių išlikusių augalų, kaip ir ginkmedis – tai augalas su istorija, siekiančia ankstyvuosius dinozaurų laikus.

Išsiskiria iš kitų augalų savo originalia išvaizda, labai populiarus dėl savo elegantiškumo ir dekoratyvumo. Ypač retas. Spygliai labai ilgi ir švelnūs, visai nebado. Susitelkę į dailius skėčius.

Galima auginti kambaryje, bet žiemoja ir lauke. Ištveria iki – 30 laipsnių žiemos temperatūrą. Mėgsta drėgną, derlingą, humusingą dirvožemį. Genėti nereikia. Dėl miniatiūrinio dydžio dažniausiai sodinama į alpinariumus ar augalų kompozicijas.

Skėtkėniai auga labai lėtai. Tręšti reikia retai ir saikingai, vengti pertręšimo. Nepalikti stovinčiame vandenyje, pušies šaknys to nemėgsta. Šviesioje vietoje skėtinė pušis užauga kompaktiškesnė, gražesnė.

Parduodamo augalo aukštis 30-60 cm, vazono skersmuo 19-22 cm. Keli dydžiai, pasirinkite pageidaujamą.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…