Akcija!
Pridėti į norų sąrašą

Orchidėja Raibuolė, „Veneros kurpaitė“ (Paphiopedilum)

25.00 17.00

Veislė ir žiedo spalva gali nežymiai skirtis. Šiuo metu augalas nežydi. Dekoratyvinis vazonėlis į kainą neįeina ir parduodamas atskirai.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKOrc02025 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Orchidėja Raibuolė, dar vadinama „Veneros kurpaite“ (Paphiopedilum hybridum, P.leeanum) – vazoninis augalas. Vazonėlio skersmuo 10cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 30cm.

Pribloškiantis gamtos grožis ir išradingumas.

Pavadinimas kilęs nuo graikų kalbos žodžių Paphos , miesto su mergelės (Venus) deivės Afroditės šventykla ir pedilum – „mažas batelis“. Gėlių mėgėjai šią orchidėją vadina kurpaite. Paphiopedilum jau seniai turi lietuvišką vardą – raibuolė. Tai labai puošnios orchidėjos, žydinčios dažniausiai pavieniais žiedais ant aukštokų, stačių žiedkočių. Veislės margais lapais reiklesnės, labiau mėgsta šilumą. Žydi rugsėjį-gegužę.

Raibuolės nuo kitų orchidėjų skiriasi žiedo lūpa. Ji skirta vabzdžiams privilioti. („Sodo spalvos“)

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…