Pridėti į norų sąrašą

Mirta (Myrtus communis) – medelio formos, aukšta, 40-45cm

29.00

Dekoratyvinis vazonas parduodamas atskirai, pasirinkite Vazonai augalams.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMyr02029 Kategorijos: , , , , Žymos: , , , , , ,

Aprašymas

Mirta (Myrtus communis) aukšta, 40-45 cm. Suformuota medelio pavidalu, lajos skersmuo net 20-25 cm. Vazonėlio skersmuo 12-15 cm.

Buvo nuo seno auginama kiekvienuose namuose, nes tradiciškai laikoma moteriškumo, vaisingumo simboliu. Kiekviena nuotaka pasiimdavo mirtą su savimi, palikdama gimtuosius namus. Vaistinis, aromatinis , šimtmečius kultivuojamas nuostabus augalas. Žydi mažais baltais žiedukais.

Vasarą puikiai auga lauke – balkone ar terasoje. Prieš žiemą reikia būtinai įnešti į kambarį, lauke nežiemoja.

Mėgsta šilumą ir drėgmę. Neperdžiovinkite žemės, gausus laistymas labai svarbus. Stebėkite, kai tik žemė pradžiūna – paliekite minkštu, ne kalkėtu  šiltu drungnu vandeniu. Gražiau augs ant šviesios palangės. Dažnai tręšti nereikia, pakanka 1 kartą per mėnesį. Vėliau reikėtų persodinti į didesnį vazonėlį, apie 17-19 cm skersmens. Žemė universali, nesunki, ne molinga. Mirtą reikės karpyti , kad būtų gražus burbuliukas.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…