Pridėti į norų sąrašą

Mirta paprastoji (Myrtus communis) – medelio formos augalas, 30cm aukščio

19.00

Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu. Dekoratyvinis vazonėlis į kainą neįeina, parduodamas atskirai, žr. Vazonai. 
 

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMir01019 Kategorijos: , , , Žymos: , , , , ,

Aprašymas

Mirta paprastoji (Myrtus communis) – suformuota medelio pavidalu, apie 30-35 cm aukščio.

Buvo nuo seno auginama kiekvienuose namuose, nes tradiciškai Mirta laikoma moteriškumo, vaisingumo simboliu. Kiekviena nuotaka pasiimdavo mirtą su savimi, palikdama gimtuosius namus. Vaistinis, aromatinis , šimtmečius kultivuojamas nuostabus augalas. Mirta kartą per metus žydi mažais baltais žiedukais.

Vasarą augalas puikiai auga lauke – balkone ar terasoje. Prieš žiemą mirtą reikia būtinai įnešti į kambarį, lauke mūsų sąlygomis nežiemoja.

Mirta mėgsta šilumą ir drėgmę. Neperdžiovinkite žemės, gausus laistymas labai svarbus. Stebėkite, kai tik žemė pradžiūna – paliekite minkštu, ne kalkėtu  šiltu drungnu vandeniu. Gražiau augs ant šviesios palangės. Dažnai tręšti nereikia, pakanka 1 kartą per mėnesį. Vėliau reikėtų persodinti į didesnį vazonėlį, apie 15-17 cm skersmens. Žemė universali, nesunki, ne molinga. Mirtą reikės karpyti , kad būtų gražus burbuliukas.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…