Pridėti į norų sąrašą

Magnolija , 2 rūšys : Magnolia stellata ir Magnolia x ‘George Henry Kern’, vazone

Nuo: 25.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKMag01025 Kategorijos: , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Magnolija , sodo augalas, 2 rūšys : M. stellata (Žvaigždėtoji magnolija), balta  ir Magnolia hybrida ‘George Henry Kern’, rožinė.

Vazono skersmuo 17-25 cm, augalo aukštis 40-80 cm. Yra kelių dydžių. Pasirinkite.

Augalas žydi balandžio mėnesį, prieš išsiskleidžiant lapams. Magnolija kilusi iš Japonijos.

Nuostabaus grožio, magiški ir ypatingi augalai. Puikiai tinka mažiems sodams, nes tai lėtai augantys, kompaktiški ir atsparūs nedideli medeliai ar krūmai. Puiki dovana ypatingam žmogui.

„George Henry Kern’ magnolija labai vertinama dėl jos efektingų pasakiško grožio, tamsiai rožinių, didelių (virš 12cm) ir kvepiančių žiedų.

O Žvaigždėtoji magnolija (Magnolia stellata) be savo baltų puošnių žiedų pasižymi dar viena svarbia savybe – ji yra pati atspariausia ir anksčiausiai žydinti magnolija. Žydi balandžio mėnesį – dideliais, įspūdingais iki 10 cm skersmens žiedais, su 12 – 18 siaurų, pailgų žiedlapių. Mėgsta saulėtas ir nuo vėjų apsaugotas vietas. Palankiausia rūgšti, humusinga, nuolat tolygiai drėgna ir gerai sausinama vieta. Pasodinus žydėti pradeda jau antraisiais metais. Nemėgsta persodinimų. Patariama mulčiuoti šaknis siekiant išvengti išdžiūvimo vasarą ir nušąlimo žiemą. Žiedai formuojasi ant antramečių ūglių, genėti nepatariama, tačiau jeigu prireikia – genėti iki vidurvasario, po žydėjimo. Augalas atsparus šalčiui, tačiau dėl ankstyvo žydėjimo žiedpumpuriai gali nukentėti nuo vėlyvųjų pavasario šalnų.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…