Pridėti į norų sąrašą

Tikroji levanda (Lavandula angustifolia), kvepianti, mažas krūmelis

7.00

Šiuo metu augalas nežydi – ne sezonas. Dekoratyviniai kibirėliai ir vazonai parduodami atskirai.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLav02007 Kategorijos: , , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Tikroji vaistinė levanda (Lavandula angustifolia), mažas krūmelis. Vazonėlio skersmuo 9 -12cm, augalo aukštis apie 20-25cm.

Geriau auga lauke – terasoje ar sode. Tačiau ant saulėtos palangės irgi puikiai jaučiasi ir džiugins jus ilgai. Svarbu – kuo daugiau šviesos ir gryno oro. Užauga iki 40-60 cm. Žydi vidurvasarį, liepos mėn.

Daugiametis, labai malonaus kvapo,  mūsų sąlygomis gerai žiemojantis krūmokšnis. Pavasarį šakeles reikia smarkiai nugenėti, beveik iki pat žemės.

Džiovintų šakelių įdėjus į spintą, atbaido kandis ir suteikia drabužiams malonų švaros kvapą. Nuo seno naudojama parfumerijoje ir kulinarijoje, kaip aromatinis , gydomasis ir prieskoninis augalas. Veikia kaip antidepresantas, ramina ir atpalaiduoja, gydo nemigą, galvos skausmus.

Kadangi Levanda – pietų augalas, ji geriausiai auga saulėtoje vietoje. Būtinas geras drenažas, nemėgsta perlaistymo. Drėgmės perteklius neigiamai veikia žydėjimą ir augimą, o šaltuoju metų laiku nuo per didelio vandens kiekio augalas gali žūti.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…