Pridėti į norų sąrašą

Lauras (Laurus nobilis), lauramedis, prieskoninis augalas vazonėlyje

Nuo: 12.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis parduodami atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKLau01012 Kategorijos: , , , , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Lauras, lauramedis ( Laurus nobilis, Baytree), augantis vazonėlyje. Išvaizdus krūmelis visžaliais odiškais aromatingais lapeliais. Gerai pakenčia karpymą ir formavimą, todėl dažnai naudojamas gyvatvorėse ir sodo žaliųjų skulptūrų formavime (Topiary). Prieskoninis aromatinis augalas, tiesiog privalantis būti kiekvienoje virtuvėje. Labai tinka ir namų, terasos ar balkono dekoravimui.

Vazonėlio skersmuo apie 10-17 cm, augalo aukštis su vazonėliu 25-70 cm. Turime paprastų neformuotų krūmelių ir formuotų, karpytų medelių burbulo formos laja. Pasirinkite pagal norą.

Lauramedį galima puikiai auginti mūsų namuose . Tik pageidautina toliau nuo šildymo prietaisų – ypač žiemą. Suraskite jam vėsesnę vietą, pavyzdžiui prie lango. Ir kuo daugiau šviesos, saulės, gryno oro – visada. Šiltu metų laiku jiems labai tinka augti lauke – balkonas ar terasa būtų puiku….

Yra kelios priežasties, kodėl kartais laurai nešgyvena kambario sąlygom – per daug šilta žiemos metu ir per tamsu… Taip pat svarbu stebėti, ar neužpuolė skydamariai, kažkodėl jie laurus labai mėgsta.  Lauke mūsų sąlygomis nežiemoja, bet patartina laikyti iki šalčių lauke – tuomet lauramedžiai bus žymiai gražesni. Jeigu lauro lapus vartosite maisui, tręškite tik natūraliomis trąšomis. Pakanka 1 kartą per mėnesį. Laistyti pakanka 1 kartą per savaitę, vidutiniškai, ne per gausiai. Lauramedis labai nelepus augalas, gali ištverti ir nedidelį sausumą, ir drėgmės perteklių.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…