Pridėti į norų sąrašą

Ypatingas mūsų augalas – Žvaigždinis jazminas (Trachelospermum jasminoides, Star Jasmine)

Nuo: 12.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKTra01035 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Dar vienas numylėtas, ypatingas mūsų augalas – Žvaigždinis jazminas (Trachelospermum jasminoides, Star Jasmine). Žodžiais nenupasakosi jo nuostabaus saldaus kvapo . Na, o grožis – tam ir žodžių nereikia. Gėrėkitės 🙂

Turime skirtingų dydžių augalų, pasirinkite. Vazonėlio skersmuo 9-19 cm, parduodamo augalo aukštis 20-75 cm. Augalo kaina priklauso nuo augalo vešlumo, nuo aukščio ir nuo vazono dydžio.

Šis augalas yra greitai auganti liana. Žydi visą vasarą nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Galima jį auginti kaip kambarinį augalą, bet vasarą pagal galimybes išnešti į lauką.

Kilęs iš Pietryčių Azijos, Japonijos, Vietnamo, Pietų Kinijos, kur šimtmečiais auginamas kaip dekoratyvinis ir ypač aromatingas augalas.

Šis jazminas auginamas dėl savo nuostabaus grožio ir neapsakomo, ypatingo saldaus, užburiančio kvapo. Prancūzijoje Provanse kiekviename miestelyje šiuo kvapniu augalu apsodinti gėlynai, namų sienos. Iš jo gaminami kvepalai, eteriniai aliejai, kvėpinami muilai.

Vasarą žvaigždinis jazminas puikiai jaučiasi lauke – balkone ar terasoje, tačiau nežiemoja pas mus. Prieš šalčius jį būtina įnešti į namus. Žvaigždinis jazminas žydi visą vasarą, nuo birželio iki rugsėjo. Būtina jį tręšti žydinčių augalų trąšomis. Tuomet terasoje jus visą vasarą lydės jo nuostabus aromatas ir žiedų gausa.

Būtinos grotelės ar kitokios atramos, kad liana turėtų kur lipti ir vyniotis.

Geresnei augalo savijautai patartina jį iškart persodinti į didesnį vazoną. Žemė derlinga, kompostinė.

 

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…