Pridėti į norų sąrašą

Duoninė JAMIE OLIVER emaliuota metalinė retro stiliaus, su medine pjaustymo lenta

79.00

Šiuo metu neturime

Produkto kodas: e0461079 Kategorijos: , , , , Žymos: ,

Aprašymas

JAMIE OLIVER nuostabiai graži metalinė emaliuota retro stiliaus duoninė ! Su stora medine dvipuse pjaustymo lenta – patogi, miela, talpi… Duoninės matmenys: 19*24*34 cm.

Tokia duoninė -išskirtinė dovana tiems, kuriuos myli… Tiems, kas mėgsta sukinėtis virtuvėje ! Jaukus virtuvės  aksesuaras.

Emalė – nesenstanti klasika. Grožis ir patvarumas viename. Ar bereikia stebėtis, kad ji vis dar be galo mėgstama? Jaukaus retro stiliaus dizaino šie ir virtuvės aksesuarai tampa laukiami kiekvienuose namuose.

Jamie Oliver – fenomenali asmenybė maisto ruošimo pasaulyje. Jis – vienas labiausiai pasaulyje mylimų televizijos asmenybių bei garsausias Didžiosios Britanijos „eksportas“. Jamie Oliver – ne tik šefas, garsėjantis savo smagiomis laidomis apie maisto gamybą, bet ir žmogus iš savęs sukūręs labai stiprų prekinį ženklą. Šiandien rinkoje galite stebėti ne tik Jamie Oliver televizijos laidas (kai kurios iš jų yra laimėjusios net gi Emmy apdovanojimus), bet ir mėgautis jo knygomis, žurnalais, lankytis Jamie Oliver restoranuose (kol kas ne Lietuvoje), taip pat dalyvauti jo mokymuose. Jamie padeda jauniems žmonėms tobulėti savo specialiose akademijose, yra sukūręs labdaros organizaciją, užsiimančią švietėjiška veikla apie maisto produktus. Jamie, kaip ir daugelis šefų, turi savo indų liniją, kurią pristatome Jums Lietuvoje. Tai indai kasdieniniam naudojimui, gaminami iš kokybiškų bei perdirbamų medžiagų, minimalistinio dizaino.
Jamie Oliver apie indus: „Visi procesai virtuvėje gali greitai pasikeisti, turint tinkamus įrankius – mano sukurti įrankiai bei indai turi Jums padėti be jokio vargo gaminti šeimai bei draugams“. (Izora info)

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…