Pridėti į norų sąrašą

‘Jacques Cartier’ – tai tobulo grožio ir sodraus kvapo „senovinė“ sodo rožė, 2 ltr. vazone

29.00

Krūmas be žiedų

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALJac01029 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

‘Jacques Cartier’ – tai tobulo grožio ir sodraus kvapo „senovinė“ Portlando sodo rožė. Parduodamas suaugęs krūmas, dideliame 2 litrų vazone. Šviesiai rožinės intensyvios spalvos.

‘Jacques Cartier’ „seno sodo“ rožė priklauso istorinei damaskinių Portlando rožių grupei. Tai viena gražiausių rožių, esanti tarp nenuginčijamų favoričių jau daugiau nei 150 metų.

Romantiška, nostalgiško, išskirtinio grožio, tradicinės šviesiai rožinės spalvos. Žiedai tankūs, pilnaviduriai, su „akute“, padalinti į kelias dalis, spiralinio skleidimosi, su daug žiedlapių, plačiai atsivėrę, 9-10 cm. Rožė pasižymi gausiu pakartotiniu  žydėjimu.

Kvepia labai maloniai, stipriai, nostalgiškai – tikru senoviniu rožių aromatu.

Parduodamo augalo aukštis 30-40 cm, keras gausiai šakotas. Vešli, energingai auganti, gausiai lapuota , įspūdinga, sveikos išvaizdos  krūminė sodo rožė. Lapai dideli, šviesiai žali. Rožės krūmas užauga iki 120 cm aukščio ir 90 cm pločio. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Auga ilgomis šakomis, dailiai krenta arkomis, ypatingai puošia sodą. Gali augti vazone, ne vien tik sode. Gerai auga ir daliniame pavėsyje, tinka mažoms erdvėms.

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už ypatingą kvapą, gausų žydėjimą, už grožį … Ji tiesiog privalo augti kiekviename sode.

Persodinus į didelį vazoną, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams.

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu ir nepakartojamu kvapu.

Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…