Pridėti į norų sąrašą

Rožinė bijūninė „pompon“ sodo rožė ‘Pomponella“ 2 ltr. vazone

25.00

Augalas šiuo metu nežydi.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALPomp01025 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Bijūninė „pomponinė“ sodo rožė ‘Pomponella’, dideliame 15 cm skersmens 2 litrų talpos vazone. Nostalgiško grožio rožinės spalvos romantiški žiedai susitelkę gausiose kekėse, burbulo formos, pusiau atsivėrę… Priklauso Floribunda rožių grupei. FAIRY TALE ROSES kolekcija. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Nekvepia.

Krūmo aukštis 50 cm, gausiai šakotas. Užauga iki 80-100 cm aukščio. Puikiai žiemoja – išbandyta !

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais bijūniniais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Ši rožė puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams – tikra dovana tiems, kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Persodinus į didelį vazoną, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone.

 Ši išskirtinė rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už nenutrūkstamą gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms bei kenkėjams… Ji tiesiog privalo augti kiekviename sode.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…