Pridėti į norų sąrašą

Balta daugiažiedė sodo rožė Innocencia®, augalas 2 ltr. vazone

25.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALRInn1225 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Balta daugiažiedė sodo rožė Innocencia® dideliame 2 litrų vazone. Žiedai vidutinio dydžio, plačiai atsivėrę. Susitelkę gausiose kekėse. Pasižymi ypač gausiu nepertraukiamu žydėjimu. Švelniai kvepia. Lapai smulkūs, blizgantys, visada sveikai atrodantys.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Užauga iki 50 cm aukščio, ir 50 cm pločio. Gausiai ir ilgai žydinčios, besidriekiančios. Gražus kompaktiškas augimas. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Šios rožės labai atsparios ligoms. Tinka auginti ne tik privačiuose soduose, dėl savo atsparumo ir efektingo gausaus žydėjimo dažnai sodinama ir visuomeninėse miestų erdvėse. Atspari žalingam lietaus poveikiui ir kitoms nepalankioms sąlygoms. Gali augti daliniame pavėsyje. ADR rožė.

Innocencia® rožė visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi sniego baltumo žiedais, formuoja tankų žiedų kilimą. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems, kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Persodinus į didelį vazoną ar dėžę, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, gerai auga vazone. Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms bei kenkėjams…

Šiai rožei suteiktas ADR ženklas.  ADR rožių konkursas laikomas sunkiausiu rožių ligų ir kitų sodo kriterijų testu visame pasaulyje, rožės savybės vertinamos per trejus metus. Nepriklausoma žiuri šį įvertinimą suteikia tik pačioms sveikiausioms, gražiausioms, atspariausioms rožėms, ir taip pat toms, kurios geriausiai žiūrisi soduose. Grožio ir sveikatos derinys yra tikslingos ilgalaikės veisimo programos rezultatas.

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu. Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…