Pridėti į norų sąrašą

‘Rose de Resht’ – tai kvapni, ypatingo grožio, purpurinės fuksijos spalvos „senovinė“ damaskinė sodo rožė

25.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALResh01025 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

‘Rose de Resht’ – tai ypatingo grožio ir stipraus kvapo, ryškiai purpurinė, fuksijos spalvos, tamsiai rožinė  „senovinė“damaskinė  Portlando krūminė sodo rožė. Parduodamas suaugęs krūmas, dideliame 2 litrų vazone.

‘Rose de Resht’ „seno sodo“ rožė priklauso istorinei damaskinių Portlando rožių grupei. Tai viena gražiausių rožių, auginama nuo 1840 metų.

Romantiška, nostalgiško, išskirtinio grožio, intensyvios tamsiai rožinės, purpurinės fuksijos spalvos. Ši rožė suteiks jums viską, ko jūs tikitės iš rožių , už ką jas mylite. Kvepia labai maloniai, stipriai, nostalgiškai – tikru senoviniu rožių aromatu.  Žiedai tankūs, pilnaviduriai, su „akute“, padalinti į kelias dalis, spiralinio skleidimosi, su daug žiedlapių, plačiai atsivėrę, vidutinio dydžio, 6-7 cm skersmens. Rožė pasižymi gausiu pakartotiniu  žydėjimu.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Tai vešli, kompaktiška, gausiai lapuota krūminė sodo rožė. Lapai dideli, tamsiai žali. Rožės krūmas užauga iki 100 cm aukščio ir 70 cm pločio. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. Gali augti vazone, ne vien tik sode. Gerai auga ir daliniame pavėsyje, tinka mažoms erdvėms.

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi kvapniais nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja net esant didelėms minusinėms temperatūroms, ypač atspari ligoms – tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už ypatingą atsparumą ligoms, už kerintį kvapą, gausų žydėjimą, už grožį … Ji tiesiog privalo augti kiekviename sode.

Persodinus į didelį vazoną, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…