Pridėti į norų sąrašą

Emaliuotas metalinis dubenėlis, žalsvas, šviesiai žalios spalvos, 16cm

16.00

Šiuo metu neturime

Aprašymas

Emaliuotas metalinis dubenėlis, žalsvas, šviesiai žalios spalvos, 16cm. Vidus – šviesios kreminės spalvos.

Dydis: skersmuo Ø 16.5 cm, aukštis 6 cm. Su juodu krašteliu. Pritaikyta sąlyčiui su maistui. Iš tos pačios kolekcijos turime ąsočių, puodelių, dubenėlių, įvairių spalvų ir dydžių.

Emaliuotų indų kolekcija, puikiai tinkanti iškyloms, pietums lauke, gamtoje ar tiesiog namuose, jūsų virtuvei ir namams suteiks nesenstančios elegancijos ir žavesio.
Emaliuotų virtuvės reikmenų istorija sena ir įdomi. Žmonės ieškojo kažkokio naujo geležies indų padengimo būdo, kad gaminant maistą į patiekalus nepatektų nemalonaus metalo skonio ar rūdžių: kažko atsparaus rūgštims ir lengvai valomo, atsparaus.
Emalio virtuvės reikmenų istorija prasideda 1760-aisiais Vokietijoje, novatoriška idėja rasti saugią, patogią dangą pirmiausia gimė ten. Emalio indai – tai plieniniai, aliuminio arba ketaus indai, padengti ypatingai kietu ir tankiu porcelianiniu sluoksniu, todėl juos lengva valyti, saugu kaitinti ir jie labai ilgai tarnauja. Šie indai taip pat yra ypatingai patvarūs. Jei tokį indą numesite, jis gali įskilti, bet nesulūžti. Emalės sluoksnis – tai stiklo milteliai didelėje temperatūroje užlydyti ant storo plieno ar ketaus, suteikiant jam daug nuostabių savybių – ilgaamžiškumą, glotnumą ir atsparumą cheminėms medžiagoms. Ši danga apsaugo indus nuo rūdžių ir padeda tolygiai paskirstyti šilumą visu paviršiumi. Pritaikyta maisto produktams. Indai taip pat tinkami plauti indaplovėje ir naudoti orkaitėje iki 270C, taip pat gali būti naudojami ant dujinių ir elektrinių viryklių.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…