Pridėti į norų sąrašą

Eševerija, Kalvorė (Echeveria), atsparus sukulentinis augalas, 12cm, įvairios rūšys

9.00

Nurodyta kaina – tai augalo plastikiniame augintojo vazonėlyje kaina. Į kainą neįeina jokie papildomi dekoro elementai ar dekoratyvinis vazonėlis.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKEše01009 Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Eševerija, Kalvorė, ( Echeveria ), įvairios rūšys, vazonėlio skersmuo 12cm, augalo aukštis su vazonėliu 15cm. Nuostabaus grožio ir jaukumo, visiškai nelepus ir kantrus augalas. Vienintelis prašymas – DAUG ŠVIESOS !

Echeveria – sukulentas mėgstantis šviesą, Tik saulėtoje vietoje jo lapai įgauna būdingą spalvą ir augalas išlaiko gražią kompaktišką formą, neištįsta. Prižiūrėti , kaip ir visus sukulentus: pasirūpinti, kad visada būtų šviesu, nešalta ir laistyti bei tręšti neperdaug. Kol mažas vazonėlis – galima laistyti  kas antrą savaitę vasaros metu. Tręšti kartą per mėnesį, ne dažniau. Didesnį augalą laistyti kas 2-3 savaites. Žiemą laistyti kartą per mėnesį ir netręšti .

Turite augalui sukurti tokias sąlygas, kokiomis jis auga savo natūralioje augimvietėje  – saulė, šiluma, skurdus gerai drenuotas dirvožemis ir reti krituliai. Sukulentams drėgmė – antraeilis faktorius, nes jie prisitaikė kaupti drėgmę : savo lapuose, stiebuose ar šaknyse. Todėl ilgai gali ištverti be vandens, taip kaip ir atsitinka natūralioje gamtoje.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…