Pridėti į norų sąrašą

Clerodendrum wallichii „Prospero“ – baltažiedis, svyrantis šventmedis

15.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCler01015 Kategorijos: , , Žymos: , ,

Aprašymas

Clerodendrum wallichii „Prospero“ – baltažiedis , svyrantis Valičo šventmedis, pavadintas taip danų botaniko Nathaniël Wallich vardu, kai jis aptiko šį stebuklą apie 1800 metus Indijoje.

Lietuviškai gražiai pavadintas šventmedžiu, šis augalas išties atneš šventę šį jūsų namus.

Šis nuostabus augalas ilgus metus auginamas ir labai mėgstamas. Nuo pat tų laikų, kai buvo atrastas 1800 metais  ir atvežtas į Europą. Pirmiausia, dėl savo išskirtinio grožio, dėl įspūdingų drugelio pavidalo žiedų kekių.  Jau vien Clerodendrum duoti vardai ką reiškia. Lotyniškai , graikiškai – sėkmės medis, kitomis kalbomis: likimo medis, geros lemties medis, grožio medis,  šlovės augalas ir pan…. O šis – baltažiedis –  šventmedis dažnai vadinamas „nuotakos nuometu“ (bridal veil).

Augalas kilęs iš drėgnųjų Nepalo ir Indijos atogrąžų  miškų, taigi mėgsta oro drėgmę ir šiltą, šviesią patalpą. Tiesioginiai saulės spinduliai gali nudeginti lapus, todėl geriau laikyti išsklaidytoje saulėje, kitų  augalų priedangoje. Dirva visada turi būti drėgna, bet ne šlapia, ne užmirkusi. Žydi nuo pavasario iki vasaros vidurio – taigi, įpūdingai ilgai. Vasarą gali būti lauke, terasoje.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…