Pridėti į norų sąrašą

Mandarinmedis, smulkiavaisis mandarinas (Citrofortunella Calamondin), puošnus citrusinis medelis, įvairių dydžių

Nuo: 25.00

Dekoratyvinis vazonėlis parduodamas atskirai.  Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu. Vaisiai ir žiedeliai atsiranda periodiškai ir parduodamas augalas nevisada juos turi arba jie dar būna žali, nesunokę– teiraukitės.
 

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCal01059 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Mandarinmedis, Smulkiavaisis citrinmedis (lot. Citrus madurensis, Citrofortunella Calamondin), dekoratyvinis mandarinas, vazonėlio skersmuo 12- 22cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 25-85 cm. Pasirinkite augalo dydį. Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu.

Vaisius – rūgštusis mandarinas (kalamandinas). Mandarinmedis namų sąlygomis ar terasoje, balkone  (vasaros metu) auga puikiai ir ilgai džiugina akį. Jam reikia daug šviesos ( ir saulės) , tamsios vietos netoleruoja. Reikia dažnai tręšti specialiomis trąšomis- bent porą kartų per mėnesį , visais metų laikais.

Citrusiniai augalai turi dar vieną puikią savybę – jie neturi taip vadinamo “ramybės periodo” ir  tinkamai auginami,  jie nepertraukiamai žydi ir brandina vaisius. Todėl vienu metu ant augalų matysite ir žiedelius, ir vaisius. 

Vaisiai ir žiedeliai atsiranda periodiškai ir parduodamas augalas nevisada juos turi arba jie dar būna žali, nesunokę – teiraukitės.

Persodinti iškart nereikia – jie paprastai būna pasodinti “gimtojoje” Pietų žemėje, su vulkaninių uolienų priemaišom… Kai po metų ar kelių jau reikės persodinti, pirkite specialią citrusiniams augalams paruoštą žemę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…