Pridėti į norų sąrašą

Citrinmedis Kinkanas (Citrus Kumquat, Fortunella japonica, Citrofortunella), vidutinis

Nuo: 49.00

Vaisiai ir žiedeliai atsiranda periodiškai ir parduodamas augalas nevisada juos turi arba jie būna dar nesunokę, žali – teiraukitės. Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai. Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu.
 

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKKum01045 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Citrinmedis Kinkanas (Citrus Kumquat, Fortunella japonica, Citrofortunella) – vazonėlio skersmuo 17-20 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu apie 45-65 cm. Pasirinkite dydį. Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu.

Tai ypatingas citrusas – jo pailgi rūgštūs vaisiai valgomi kartu su saldžia žievele. Kinkanas namų sąlygomis ar terasoje, balkone  (vasaros metu) auga puikiai ir ilgai džiugina akį. Jam reikia daug šviesos ( ir saulės) , tamsios vietos netoleruoja. Reikia dažnai tręšti specialiomis trąšomis- bent porą kartų per mėnesį , visais metų laikais… Laistyti 1 kartą per savaitę arba tada, kai išsausėja dirvos paviršius. Priklauso nuo oro sąlygų ir temperatūros.

Citrusiniai augalai turi dar vieną puikią savybę – jie neturi taip vadinamo “ramybės periodo” ir  tinkamai auginami,  nepertraukiamai žydi ir brandina vaisius. Todėl vienu metu ant augalų matysite ir žiedelius, ir vaisius . Pardavimo momentu vaisiai ir žiedai būna ne visada arba jie būna dar nesunokę, žali – pasiteiraukite.

Persodinti iškart nereikia – jie paprastai būna pasodinti “gimtojoje”pietų žemėje, su vulkaninių uolienų priemaišom… Kai po metų ar kelių jau reikės persodinti, pirkite specialią citrusiniams augalams paruoštą žemę. Nesodinkite į lengvą durpinį substratą. Būtinai turi būti sunkesnio grunto, molio ir geras drenažas.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…