Pridėti į norų sąrašą

Citrinmedis „Citrina“ (Citrus Lemon), 45-85 cm aukščio

Nuo: 45.00

Pasirinkite medelio dydį. Vaisiai ir žiedeliai atsiranda periodiškai ir parduodamas augalas nevisada juos turi , arba jie dar būna neprinokę, žali – teiraukitės. Dekoratyviniai vazonėliai parduodami atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCitr01079 Kategorijos: , , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Citrinmedis „Citrina“ (Citrus Lemon, Citrofortunella Lemon). Vazonėlio skersmuo 17-25 cm, augalo aukštis kartu su vazonėliu 45-85 cm.

Citrina – žinoma kiekvienam ir yra vienas geidžiamiausių kambarinių augalų.  Ne vienas vaikystėje bandėme pasėti citrinos sėklytę ir auginome šį medelį :). Tačiau jau tada žinojome, kad reikės daug metų, kol jis suaugs ir pradės derėti, nes „reikia kažkur nešti ir skiepyti“… Mūsų citrinmedžiai jau yra paskiepyti ir dera, augina puikiąsias, stambias citrinas. Citrinmedis namų sąlygomis ar terasoje, balkone  (vasaros metu) auga puikiai ir ilgai džiugina akį. Jam reikia daug šviesos ( ir saulės) , tamsios vietos netoleruoja. Reikia dažnai tręšti specialiomis trąšomis – bent porą kartų per mėnesį, visais metų laikais..

Citrusiniai augalai turi dar vieną puikią savybę – jie neturi taip vadinamo “ramybės periodo” ir  tinkamai auginami,  jie nepertraukiamai žydi ir brandina vaisius. Todėl vienu metu ant augalų matysite ir žiedelius, ir vaisius . Pardavimo momentu vaisiai ir žiedai būna ne visada, arba vaisiai būna dar neprinokę – pasiteiraukite. Persodinti iškart nereikia – jis paprastai būna pasodinti “gimtojoje” Pietų žemėje, su vulkaninių uolienų priemaišom… Kai po metų ar kelių jau reikės persodinti, pirkite specialią citrusiniams augalams paruoštą žemę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…