Pridėti į norų sąrašą

Amarilis (Meilenis, Hippeastrum), kambarinis svogūninis augalas

Nuo: 16.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: KAHipp01029 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Amarilis, Meilenis (Hippeastrum), kambarinis svogūninis augalas. Galime sukurti žieminę augalų kompoziciją sendintame vintažiniame žalvariniame aukso spalvos inde. Galima įsigyti atskirai be dekoratyvinio indo. Dekoruotume samanomis, šakelėmis, kankorėžiais ir sniegu. Meilenio ypač dideli, puošnūs žiedai, užauga po 2-4 ant kiekvieno stiebo. Jis vienas populiariausių kambarinių žiemos metu žydinčių augalų.

Vazonėlio skersmuo 12-15 cm, augalo aukštis 20- 30 cm. Meilenio svogūnas ypač didelis, iš jo palaipsniui išauga 2-3 stiebai (pumpurai). Vėliau pasirodo ilgi pailgi lapai.

Augalas gali būti skirtingo aukščio, pumpurai – mažiau ar daugiau išlindę, priklausomai nuo žiedynų augimo stadijos. Žiedų spalva –  gali būti raudona, balta ir kt. Žiedai pilnaviduriai arba ne. Jeigu jums tai svarbu, užsakinėdami pasirinkite, kokios spalvos pageidautumėte.

Amarilis ilgai žydi, tai daugiametis svogūninis augalas.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…