Pridėti į norų sąrašą

Calliandra surinamensis (Pink Powder Puff plant) – Surinamo Kaliandra, vazoninis augalas

Nuo: 27.00

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCall1227 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Calliandra surinamensis (Pink Powder Puff plant, Pompon De Marin, Surinam powderpuff) – Surinamo Kaliandra, labai dekoratyvus vazoninis kambarinis augalas, kilęs iš tropikinės Pietų Amerikos. Iš Pupinių šeimos (Fabaceae).

Nedidelis visžalis krūmelis, smulkiais plunksniškais, blizgančiais lapeliais. Žiedai neįtikėtinai gražūs  – rožinių kuokelių debesėlis, burbulas. Lapeliai reaguoja į paros laiką, jie užsidaro ir nusileidžia  nuo sutemų iki ryto, o ryte vėl atsidaro ir pakyla. Žydi visus metus su nedidelėmis pertraukomis.

Surinamo Kaliandra- tai naujai atrastas super augalas. Jos neįtikėtinos gydomosios savybės paskatino šį krūmą plačiau auginti. Teigiama, kad Calliandra surinamensis turi lektinų, kurie yra  toksiški vėžio ląstelėms. Calliandra surinamensis sudėtyje yra trys svarbūs komponentai: mirektinas, turintis antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, lupeolis, turintis priešuždegiminių ir priešvėžinių savybių, ir ferulo rūgštis, turinti antimikrobinių savybių.

Vazono skersmuo 15-25 cm, augalo aukštis 30-70 cm.

Ypatingos priežiūros nereikalauja. Elgtis taip, kaip su įprastais žydinčiais kambariniais augalais. Žemei išdžiūvus, palaistyti drungnu nešaltu vandeniu. Mėgsta drėgną, šiltą orą. Padarykite jai tropikus.  Gražiam augimui ir žydėjimui būtinai reikia šviesios vietos ant lango ar terasoje. Tręšti žydinčių augalų trąšomis.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…