Pridėti į norų sąrašą

Calliandra surinamensis (Pink Powder Puff plant) – Surinamo Kaliandra, vazoninis augalas

25.00

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCall1225 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Calliandra surinamensis (Pink Powder Puff plant, Pompon De Marin, Surinam powderpuff) – Surinamo Kaliandra, labai dekoratyvus vazoninis kambarinis augalas, kilęs iš tropikinės Pietų Amerikos. Iš Pupinių šeimos (Fabaceae).

Nedidelis visžalis krūmelis, smulkiais plunksniškais, blizgančiais lapeliais. Žiedai neįtikėtinai gražūs  – rožinių kuokelių debesėlis, burbulas. Lapeliai reaguoja į paros laiką, jie užsidaro ir nusileidžia  nuo sutemų iki ryto, o ryte vėl atsidaro ir pakyla. Žydi visus metus su nedidelėmis pertraukomis.

Surinamo Kaliandra- tai naujai atrastas super augalas. Jos neįtikėtinos gydomosios savybės paskatino šį krūmą plačiau auginti. Teigiama, kad Calliandra surinamensis turi lektinų, kurie yra  toksiški vėžio ląstelėms. Calliandra surinamensis sudėtyje yra trys svarbūs komponentai: mirektinas, turintis antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, lupeolis, turintis priešuždegiminių ir priešvėžinių savybių, ir ferulo rūgštis, turinti antimikrobinių savybių.

Vazonėlio skersmuo 15-17 cm, augalo aukštis 25-35 cm.

Ypatingos priežiūros nereikalauja. Elgtis taip, kaip su įprastais žydinčiais kambariniais augalais. Žemei išdžiūvus, palaistyti drungnu nešaltu vandeniu. Mėgsta drėgną, šiltą orą. Padarykite jai tropikus.  Gražiam augimui ir žydėjimui būtinai reikia šviesios vietos ant lango ar terasoje. Tręšti žydinčių augalų trąšomis.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…