Pridėti į norų sąrašą

Kaktusas apvaliame cementiniame vazonėlyje su kojelėmis, miniatiūrinis augalas, augalų mix

14.00

Nurodyta kaina – augalo kartu su betoniniu vazonėliu

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKCac1214 Kategorijos: , , , Žyma:

Aprašymas

Kaktusas apvaliame cementiniame vazonėlyje su kojelėmis, miniatiūra, augalų mix. Augalas – bet koks kaktusiukas. Kompozicija. Augalo dydis apie 5-10 cm. Vazonėlio dydis: skersmuo 7.5 cm, aukštis 10 cm. Su trimis baltomis medinėmis kojelėmis. Pilkas, natūralios spalvos. Vazonėlio vidinis skersmuo 6,5 cm.

Betoninis vazonėlis – puikus stilingas ir praktiškas vazonas mažiems sukulentams ir kaktusams. Vazono paviršius turi gamybos proceso metu atsiradusius būdingus dėmėtumus, specifinę faktūrą ir aptrupėjimus.

Kaktusai – tai augalai, prisitaikę augti pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis, kai trūksta drėgmės, kai pastovios aukštos temperatūros ir kepina saulė. Dažniausiai – tai dykvietės, smėlynai, dykumos ir kitos nepalankios augimvietės. Todėl kaktusus reikia auginti ypač skurdžioje vandeniui pralaidžioje smėlėtoje dirvoje su geru drenažu. Laikyti ypač šviesioje, saulėtoje, šiltoje vietoje. tik tuomet augalas bus kompaktiškas ir gražus, įgaus jam būdingą spalvą. Tamsoje augalai tįsta ir deformuojasi. Laistyti ir tręšti ypač saikingai.  Vasarą laistyti kartą ar du per mėnesį, galima ir rečiau. Tręšti ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį ar du. Žiemą, kai tamsu ir augalas yra ramybės stadijoje, laistyti dar rečiau. Darykite poros mėnesių pertraukas. Neperlaistykite augalo, nepakenčia užmirkimo. Kai per daug drėgmės, pūna augalo šaknys. Vasarą puikiai jaučiasi balkone, terasoje gryname ore.

Prekių spalva ir atspalviai gali skirtis nuo pavaizduotų katalogo nuotraukose dėl fotografavimo ir atvaizdavimo ekrane ypatumų ir nustatymų, dėl fotografavimo filtrų ir apšvietimo. Prekė gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei parodyta internetinės parduotuvės kataloge. Nuotraukos yra meninės, skirtos įspūdžiui sukelti. Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Jeigu jums kyla abejonių dėl nurodyto produkto savybių, kreipkitės į pardavimų vadybininką prieš įsigyjant prekę.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…