• Tureti įdėti mažiausiai 5 Violetinių bijūninių daugiažiedžių rožių ‘Misty bubbles’ puokštė - maloniai kvepianti !'s į savo krepšelį.
Pridėti į norų sąrašą

Puokštė ryški pavasarinė – su vėdrynais, leukoja, raganėm, levandom

Nuo: 35.00

Pasirinkite puokštės dydį. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę.
Išvalyti

Aprašymas

Puokštė pavasarinė su mielom sezoninėm gėlėm – su įvairiais vėdrynais (Ranunculus), tulpėm (Tulipa), raganėm (Clematis), levandom (Lavandulas), leukoja , rožėm, kvapniom leukonijom (Matthiola) …

Puokštė sezoninė, surišta iš tuo metu žydinčių gėlių. Sudėtis labai priklauso nuo sezono, todėl gėlės gali skirtis. Tačiau spalvos, forma ir stilius išlieka tokie patys, nepriklausomai nuo metų laiko.

Galime puokštę surišti kelių dydžių. Taip pat puikiai galime pritaikyti nuotakoms, vestuvių puošimui ir stalo dekoravimui.

Pasirinkite, kokio dydžio puokštės norėtumėte. Galime nuvežti jūsų užsakytą puokštę ir įteikti nurodytam adresatui, užrašyti palinkėjimų atviruką, parinkti minkštą žaisliuką ar ypatingą gurmanišką šokoladą. Viskas gali būti gerokai gražiau ir nekasdieniška – bereikia truputėlio pastangų….

Puokštės sudėtinės gėlės, detalės ir priedai priklauso nuo sezono ir kinta. Išvaizda, spalvos, apipavidalinimas ir stilius išlieka panašus.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…