Pridėti į norų sąrašą

Bijūninė sodo krūminė rožė Märchenzauber®, pastelinės abrikoso spalvos, pilnavidurė ir romantiška

29.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs.

Turime

Pridėti atviruką ar šokoladą?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALMar01029 Kategorijos: , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Bijūninė sodo krūminė rožė Märchenzauber®, pastelinės kreminės spalvos žiedai su rausvu abrikoso spalvos viduriuku, pilnavidurė ir romantiška. Kvepianti.

Šviesiai rožinės spalvos, su abrikosiniu viduriuku bijūninė „pomponinė“ sodo rožė ‘Märchenzauber®’, dideliame 2 litrų vazone. Nostalgiško, išskirtinio grožio, spirale susisukę žiedai. Žiedai labai tankūs, su daug žiedlapių, spiraliniai, plačiai atsivėrę, 5-10 cm skersmens. Pasižymi gausiu žydėjimu. Kvepia stipriai, intensyviai ir gaiviai – vaisiniu kvapu. Tinka skynimui, romantiškoms kvapnioms puokštėms.

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis, gausiai šakotas, suaugęs. Tai vešli, gausiai lapuota sodo rožė. Užauga iki 100 cm aukščio, ir 60 cm pločio. Priklauso Floribunda rožių grupei. FAIRY TALE ROSES kolekcija. Būdingas gausus pakartotinis žydėjimas. ADR rožė.

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais bijūniniais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką…

Persodinus į didelį vazoną ar dėžę, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone. Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už dievišką kvapą, už gausų žydėjimą, už grožį  ir atsparumą ligoms bei kenkėjams…

Šiai rožei suteiktas ADR ženklas.  ADR rožių konkursas laikomas sunkiausiu rožių ligų ir kitų sodo kriterijų testu visame pasaulyje, rožės savybės vertinamos per trejus metus. Nepriklausoma žiuri šį įvertinimą suteikia tik pačioms sveikiausioms, gražiausioms, atspariausioms rožėms, ir taip pat toms, kurios geriausiai žiūrisi soduose. Grožio, aromato ir sveikatos derinys yra tikslingos ilgalaikės veisimo programos rezultatas.

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu ir nepakartojamu kvapu.

Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Foto: Baumschule Horstmann

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…