Pridėti į norų sąrašą

Romantiška išskirtinė bijūninė sodo rožė ‘Leonardo da Vinci’ 3 ltr. vazone

29.00

Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: ALRleo01029 Kategorijos: , , , , , Žymos: , ,

Aprašymas

Bijūninė sodo rožė ‘Leonardo da Vinci’, dideliame 3 litrų vazone. Parduodamo augalo aukštis 20-60 cm, priklausomai nuo sezono. Sodinukas parduodamas nežydintis.

Romantiška, nostalgiško, išskirtinio grožio, labai malonios šiltai rožinės spalvos rožė. Žiedai tankūs, ypač pilnaviduriai,  spiralinio skleidimosi, su daug žiedlapių (apie 80), pusiau atsivėrę, 8 cm. Susitelkę kekėse po 5-8  vnt. Pasižymi gausiu pakartotinu  žydėjimu nuo birželio iki spalio mėnesio .

Leonardo da Vinci vardo nusipelniusi rožė turi būti ypatinga, išskirtinė.  Ji tokia ir yra. Vešli, energingai auganti, gausiai lapuota , įspūdinga, sveikos išvaizdos  krūminė sodo rožė. Užauga iki 120 cm aukščio, ir 80 cm pločio. Būdingas gausus pastovus žydėjimas. Pasižymi išskirtiniu atsparumu ligoms. Gali augti ir vazone, ne vien tik sode. Puikiai žiemoja – išbandyta !

Visą vasarą ir iki spalio gausiai žydi nuostabaus grožio romantiškais pilnaviduriais bijūniniais žiedais.  Atspari orų permainoms ir nepalankioms sąlygoms. Puikiai žiemoja, atspari ligoms ir kenkėjams, tikra dovana tiems , kas neturi laiko tupinėti aplink kiekvieną augaliuką… Ši nuostabi rožė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą – už ypatingą grožį, gausų žydėjimą ir atsparumą ligoms bei kenkėjams…

Persodinus į didelį vazoną, šiltuoju sezonu puikiai tinka terasoms ir balkonams, išties gerai auga vazone.

Būtinai tręškite specialiomis rožių trąšomis ir nukarpykite nužydėjusius žiedus – tuomet ši rožė jus džiugins visą vasarą gausiu žydėjimu ir nepakartojamu kvapu.

Prieš sodinant būtinai pamerkite giliai į vandenį, kad išburbuliuotų visas oras. Palaikykite vandeny apie 1-2 valandas. Ką tik pasodinus dažnai laistykite.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…