Pridėti į norų sąrašą

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos šakelės

17.00

Parduodama ryšulėliais.

Turime

Pridėti atviruką, šokoladą ar dovaną?

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: GĖLAca01003 Kategorijos: , , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Akacija geltonoji, mimoza (Acacia dealbata, mimosa), skintos šakelės, parduodama ryšulėliais apie 200 g. Nepaprastai maloniai, saldžiai kvepia.

Gležnais, plunksniškais lapais ir subtiliais, neįprastais žiedais džiuginantis Australijos ir Naujosios Zelandijos augalas. Bet, deja – akacijos sezonas trumpas ir ne visada galime mėgautis šiuo grožiu.

Mimozų yra virš 700 rūšių, dauguma kilusios iš Australijos, bet tapo tokios populiarios, jog dabar išplitusios visame pasaulyje, o ypač Viduržemio jūros regione. Tai žiemą žydintys medžiai, kurie apsipila tokiom gausiom geltonų kvapnių žiedų kaskadom, kad kartais net nesimato lapų.  Akacijos – labai atsparūs , nereiklūs augalai, auga net nederlinguose, nedrėkinamuose plotuose…. Deja, pas mus nežiemoja.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…