Pridėti į norų sąrašą

Adenium obesum (Desert rose) – dykumų rožė iš Afrikos, su caudex

39.00

Augalas šiuo metu nežydi. Vazonėlis parduodamas atskirai.

Šiuo metu neturime

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKAde01039 Kategorijos: , , , Žymos: ,

Aprašymas

Adenium obesum – „dykumų rožė“ (Dessert Rose) iš Afrikos – ypatingas augalas, savo formą įgavęs evoliucijos būdu, prisitaikęs augti nepalankiose augimui, sausringose vietose. Savo sustorėjusiame stiebe (Caudex) kaupia vandenį ir maistines medžiagas sausringam periodui.

Puikus kolekcinis egzempliorius.

Dydis 35 cm, vazonėlio skersmuo 14 cm, stiebas-gumbas – rankos storio.

Kaip ir visi sukulentai – šviesiamėgis augalas, vasarą puikiai jaučiasi terasoje ar balkone. Palankiomis sąlygomis pasipuošia nuostabiais ryškiai raudonais žiedais!

Sukulentinis augalas, prisitaikęs augti nepalankiomis sausringomis sąlygomis, labai atsparus sausrai. Esant žemesnei temperatūrai, kartais numeta lapus. Žiedai – įspūdingi, vamzdeliniai, panašūs į Oleandro (Nerium).

Priežiūra panaši į kaktusų. Reikia saulėtos vietos ir šilumos.  Žiemos metu laistyti retai , netręšti – nes tai augalo ramybės periodas. Vasaros metu laistyti ir tręšti vidutiniškai.

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…