Pridėti į norų sąrašą

Adenium obesum, Dykumų rožė, Paprastasis tinūtras (Desert Rose)- sukulentinis augalas su caudex gumbu

Nuo: 10.00

Šiuo metu augalas nežydi. Augalo aukštis matuojamas kartu su vazonėliu. Dekoratyviniai vazonėliai ir dekoras parduodami atskirai.

Pridėti atviruką ar šokoladą?

Išvalyti

*Užsakant gėles ir augalus į kitus miestus, gaukite išankstinį eparduotuvės patvirtinimą eshop@sododizainas.lt

Produkto kodas: AKAde02023 Kategorijos: , , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Adenium obesum , Paprastasis tinūtras – „dykumų rožė“ (Desert Rose) iš Afrikos – ypatingas sukulentas, augalas, savo formą įgavęs evoliucijos būdu, prisitaikęs augti nepalankiose augimui, sausringose vietose. Savo sustorėjusiame stiebe (Caudex) kaupia vandenį ir maistines medžiagas sausringam periodui.

Būna kelių dydžių, pasirinkite:

  • mini, apie 10-13 cm, kaudeksas nedidelis, 1,5-2 cm storio ;
  • didesnis, vazonėlio skersmuo apie 12-15 Ø cm, augalo aukštis apie 30 cm. Gumbo kaudekso (Caudex)  skersmuo apie 5-8 cm.

Sukulentinis augalas, prisitaikęs augti nepalankiomis sausringomis sąlygomis, labai atsparus sausrai. Esant žemesnei temperatūrai, kartais numeta lapus. Žiedai – įspūdingi, vamzdeliniai, panašūs į Oleandro (Nerium).

Priežiūra panaši į kaktusų. Reikia saulėtos vietos ir šilumos.  Žiemos metu laistyti retai , netręšti – nes tai augalo ramybės periodas. Vasaros metu laistyti ir tręšti vidutiniškai. Kaip ir visi sukulentai – šviesiamėgis augalas, vasarą puikiai jaučiasi terasoje ar balkone. Palankiomis sąlygomis pasipuošia nuostabiais ryškiai raudonais žiedais!

Jei neradote tinkamos prekės - aplankykite mūsų parduotuves arba susisiekite su mumis tel +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt
Dizaineriai, įmonės ar asmenys, perkantys didesniais kiekiais, kainų ir asortimento teiraukitės tel: +370 614 99719, epaštu: eshop@sododizainas.lt

Jums taip pat gali patikti…