Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kaip pirkti

Norint įsigyti prekių ar užsisakyti gėlių www.gelesmanufaktura.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

 1. Pasirinktas prekes ar gėles dėkite į savo pirkinių „KREPŠELĮ“ spausdami nuorodą „Į KREPŠELĮ“. Pirkinių „KREPŠELYJE“ bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. Pirkinių KREPŠELIO ikonėlė yra svetainės viršuje.
 2. Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į „KREPŠELĮ“ ir įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, pasirinkite „Pristatymo“ variantą. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite į laukelį ir paspauskite “Pritaikyti“ (nuolaida negalioja prekių pristatymui ir akcijų prekėms). Jei „KREPŠELYJE“ pakeitėte prekių kiekius, nepamirškite „ATNAUJINTI KREPŠELĮ“.
 3. Pasirinkę prekių pristatymo variantą, matysite „GALUTINĘ KREPŠELIO SUMĄ“, tada spauskite „UŽSAKYTI“. Naujai atsidariusiame lange užpildykite visus formos laukelius. Jei gėles ar prekes norite „SIŲSTI KITU ADRESU“, aktyvinkite funkciją pažymėdami langelį. Užpildykite atsidariusios formos laukelius.
 4. “PRISTATYMO INSTRUKCIJOSE” galite pasirinkti užsakymo pristatymo ar atsiėmimo datą, šią funkciją rekomenduojame naudoti užsakantiems gėles, puokštes ar dovanas. Stengsimės atsižvelgti ir kuo tiksliau įvykdyti jūsų pageidavimus, jeigu tai įmanoma. Nesuaktyvinus šios funkcijos prekes pristatysime per 2- 7 darbo dienas.
 5. Esant nepalankioms oro sąlygoms, kai vasarą labai karšta ir žiemą žemos minusinės temperatūros, pasiliekame sau teisę koreguoti augalų pristatymo datą į kitus Lietuvos miestus iki tol, kada temperatūra bus palanki augalų siuntimui.
 6. Atkreipkite dėmesį, kad skintos gėlės ir puokštės pristatomos tik Vilniuje. Visa kita – visoje Lietuvoje. Kurjeriai Lietuvos teritorijoje nedirba šventinėmis dienomis ir savaitgaliais. Todėl penktadienį ir šventinių dienų išvakarėse gyvų augalų nesiunčiame, tik kitą dieną po švenčių arba pirmadienį. Vilniuje galime atlikti pristatymą ir šeštadienį bei šventinėmis dienomis, tam būtinas išankstinis susitarimas. Stengiamės per Motinos dieną ir Valentino dieną įvykdyti visus jūsų užsakymus.
 7. Jei išsirinkote atviruką, sveikinimo tekstą ar kitas pastabas įrašykite tam skirtame pastabų laukelyje. Jeigu atviruko neišsirinkote, bet norite, kad užrašytume ant mūsų nedidelės kortelės trumpą tekstą ar sveikintojo vardą, tai irgi pažymėkite pastabose.
 8. Dar kartą atidžiai patikrinkite „JŪSŲ UŽSAKYMAS“ laukeliuose esančias prekes bei jų kiekius, pristatymo variantą ir pasirinkite apmokėjimo būdą. Perskaitę ir sutikę su „TAISYKLĖMIS IR SĄLYGOMIS“, spauskite „APMOKĖTI“.
 9. Atsiskaitant bankiniu pavedimu, būtinai nurodykite už ką mokate, įrašykite užsakymo numerį.
 10. Atsiskaitant dovanų kortele e-parduotuvėje, rinkitės mokėjimo būdą „bankinis pavedimas“ ir pastabose parašykite, kad tai atsiskaitymas dovanų kortele, įrašykite užsakymo arba dovanų kortelės numerį.
 11. Sumokėjus už pirkinius, sistema praneša, kad “Užsakymas gautas”, pateikia visą užsakymo informaciją. Tuo pat metu išsiunčiamas užsakymo patvirtinimas į pirkėjo nurodytą el.paštą.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel.+370 61499719 (darbo dienomis 8.00-19.00 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresu: eshop@sododizainas.lt

0.000 prekių