Gyvatvorė irgi gali būti įdomi
Kaskart bendraujant su mūsų klientais , supranti, koks svarbus yra atsiribojimo , privatumo klausimas. Retas sklypas yra atokesnėje nuo kaimynų vietoje, retai sklypo teritorija ribojasi su mišku, upeliu ar pieva.
Tačiau net ir gamtos apsuptyje bandome bent iš vienos pusės sodybos teritoriją užsodinti gyvatvore.
Kaip surasti tą tinkamiausią variantą, kaip išsiskirti iš baigiančių suvienodėti sodybų tarpo? Nustebsite, bet iš tikrųjų gyvatvorę įmanoma būtų suformuoti iš kiekvieno stiebą turinčio augalo. Galimi mišrūs spygliuočių, lapinių augalų variantai, įspūdingai atrodo vaismedžių, vijoklių, rožių bei spygliuočių deriniai ir pan., ir pan. O kur dar spalvų, formų ir aukščių įvairovė…
Išradingai įrengus gyvatvorę ( vargu ar čia betinka šis paprastas žodis?), įdomiai išgenėjus, jos dekoratyvumas gali nustelbti ir gėlyno spalvas. Mažam sklype pakanka įspūdingos žydinčios gyvatvorės, gėlynų galima atsisakyti. Turėsite gyvatvorę-gėlyną, kuri džiugins akį, kur benukreiptum žvilgsnį. Žinoma, jeigu jūs esat praktiškas žmogus, pasirinksite tujų, gudobelių gyvatvorę – jai reikės žymiai mažiau priežiūros. Tačiau ir šiuo atveju įmanoma žaisti spalva bei forma. Linkim įkvėpimo!
Komentarai