Sveiki atvykę, prašome Prisijungti arba susikurti Paskyrą

Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Dovanų kortelių taisyklės

 1. „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelė galioja visose „Gėlės ir manufaktūra“ parduotuvėse Vilniuje.
 2. Dovanų kortelė į pinigus nekeičiama ir vertė neskaidoma.
 3. Perkant Dovanų kortelę, PVM sąskaita-faktūra už ją neišrašoma.
 4. Dovanų kortelė  galioja tik su prisegtu jos įsigijimo kvitu.
 5. Pateikus „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelę atsiskaitymui, ji yra paimama ir negrąžinama. Viena dovanų kortele mokėti galima tik vieną kartą, po to kortelė anuliuojama.
 6. Jei prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kortele, kaina yra didesnė nei Dovanų kortelės nominali vertė, nurodyta ant Dovanų kortelės, trūkstamą sumą galima primokėti grynais pinigais arba mokėjimo kortele.
 7. Jei prekės(-ių), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kortele, kaina yra mažesnė nei Dovanų kortelės nominali vertė, nurodyta ant Dovanų kortelės, skirtumas negrąžinamas.
 8. Jei Dovanų kortelė yra sugadinta, t.y., daugiau kaip pusė jos trūksta, yra sutepta, arba ji yra kitaip pažeista,  nėra dovanų kortelės numerio, prisegto kvito ar įsigijimo datos ir/ar šios informacijos negalima parskaityti, tokia Dovanų kortele atsiskaityti už prekes negalima, ir tokia Dovanų kortelė nekeičiama ir pinigai už ją negrąžinami.
 9. „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelę galima įsigyti  visose „Gėlės ir manufaktūra“ parduotuvėse ir e-parduotuvėje www.gelesmanufaktura.lt
 10. „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelės vertę pasirinkite 5 Eur tikslumu nuo mažiausios  10 Eur iki didžiausios 100 Eur  vertės.
 11. „Gėlės ir manufaktūra“ Dovanų kortelė galioja tris mėnesius nuo jos įsigijimo dienos. Dovanų kortelės įsigijimo data įrašoma Dovanų kortelėję ir turi sutapti su prisegamo kasos kvito data.
 12. Dovanų kortele negalima atsiskaityti už paslaugas.
 13. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kortelė tampa nebegaliojančia.
 14. UAB „Sodo dizainas“ pasilieka teisę keisti Dovanų kortelės naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai pranešti interneto svetainėje www.gelesmanufaktura.lt
 15. Daugiau informacijos apie Dovanų kortelę teiraukitės tel. +37061025006, el.paštu eshop@sododizainas.lt  arba atvykite į mūsų parduotuves .
0.000 prekių